TÜRKİYE GENELİ BÖLGE ve İL BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR
Yaşam Konteyner K1007

Yaşam Konteyner K1007

Konteyner seçeneklerimiz geniş bir yelpazede müşterilerimize sunulmakla birlikte ,müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kısa sürede modern ve her ihtiyaca uygun tasarımlar hazırlanabilmektedir.

Konteynerler yüksek izolasyon değerlerine sahip malzemeler kullanılarak üretim ve montajı konusunda uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

  • 17.700 TL
Sıkça Sorulan Sorular
VERDIĞINIZ FIYATLARA NELER DAHILDIR?

Zemin Betonu, Prefabrik bina malzemeleri (Duvar panelleri, çelik birleşim elemanları, tavan kaplaması, tavan izolasyonu, çatı karkas sistemi ve çatı kaplama malzemeleri), Dış kapısı çelik kapı, iç kapılar Amerikan göbekli kapı, Balkon kapıları PVC camlı kapı, Pencerelerin, Vasistasları ve Camların takılması, Binanın iç ve dış cephe boyasının yapılması, bina içerisindeki elektrik ve su tesisatlarının çekilmesi, dahildir.

MÜŞTERININ YAPMASI GEREKENLER NELERDIR?

Her türlü hafriyat ve çevre düzenleme işleri, prefabrik bina harici dış bağlantıların yapılması (elektrik, pissu, temiz su) , belediyeden alınması gereken müsaadeler ve ruhsat işleri, ısıtma ve soğutma tesisatları (kalorifer, klima vb.), İzmir dışı montajlarda montaj ekibinin konaklama ve yemek bedelleri, malzemenin nakliye ve nakliye sigortası müşterimize aittir.

PREFABRIK KONUTLARI TÜRKIYE’NIN HER YERINE YAPABILIYOR MUSUNUZ?

Türkiye’nin her bölgesine hizmet verebiliyoruz. İzmir dışı alımlarda montaj ekibinin konaklama ve yemek giderlerini alıcı karşılamaktadır.

BINALARIN YAPILMASI SIRASINDA RUHSAT GEREKLIMI?

Ruhsat Binanın kurulacağı bölgeye dahil olan Belediyenin inisiyatifindedir. Ruhsat almak için Mimari plan, Elektrik planı, Mekanik Planı ve zemin etüdü müşteriye aittir. Ruhsat ve diğer tüm yasal izinler, müşterimizin sorumluluğundadır.

PREFABRIK BINALARIN SES VE ISI YALITIMI NASILDIR?

Prefabrik konutlarda kullandığımız dış duvar kalınlığı 6-10 cm’dir. Duvar panelleri arasındaki 16 dansite yoğunluğundaki strafor, ve çatı izolasyonu için kullanılan taş yünü, normal betonarme binadan çok daha fazla ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır, binalarımız kışın sıcak yazın serin olmaktadır. Binanın yapılacağı bölgenin iklim şartları dikkate alınarak izolasyonu değiştirilebilmektedir.

BINANIN YAKLAŞIK KULLANIM SÜRESI NEDIR?

Prefabrik binanın ömrü en az 40-60 yıl arasında değişmektedir.

PREFABRIK KONUTLAR DEPREME DAYANIKLI MIDIR?

Prefabrik konutlar deprem konutları olarak ortaya çıktıkları unutulmamalıdır. Depreme karşı alınacak en büyük önlem binanın yükünü hafifletmektir. Betonarme bir binaya göre çok daha hafif olması ve çelik vidalarla demonte parçaların birleştirilmesinden dolayı deprem anında esner fakat yıkılmaz.