TÜRKİYE GENELİ BÖLGE ve İL BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR

Gönderi ve Nakliye

Gönderi ve Nakliye


Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra mücbir sebep olmadıkça anlaşmalı süre içerisinde adresinize teslim edilir.

Teslimat adresinin izmirprefabrik.com.tr’ye uzaklığına göre değişiklik göstermektedir.

Özel üretim ürünlerin ve eğitimlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Nakliye sürecinde tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı şirketimiz tarafından veya anlaşmalı olduğumuz nakliye şirketleri tarafından size teslim edilecektir. Lütfen ürününüzü teslim alırken dikkat ediniz.

Herhangi bir deformasyon söz konusu ise teslim almadan tutanak tutunuz. 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e- posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

izmirprefabrik.com.tr ürün tanıtımı ve online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en kısa sürede üretimi yapılarak tarafınıza teslim edilir.